Ahşap Oyuncak Klasik Araba

175,00

Garantili Güvenli Ödeme

Ödeme Yöntemi

Özellikler ve Uyumluluk

Ahşap Oyuncak Klasik Araba

Ürünlerimiz %100 doğal ahşaptır. Ahşap arabalarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler. Naturel oyuncaklarımızda herhangi bir vernik, cila vb. ürün uygulanmamış olup tamamen doğal haliyle üretilmiş ve çocuklarımızın güvenle oynayabilmeleri için zımparalanmıştır.
Eğitici ahşap oyuncak arabalarımız çocukların yaratıcı oyun saatlerini teşvik etmek için tasarlanmıştır. Ahşap oyuncak arabalarımız ile çocuklarımızın yaratıcılıklarını geliştirmek, doğal ahşaba dokunarak doğaya yakın olmalarını sağlamak ve çocuklarımıza kendi kendilerine oyun kurma yeteneğini kazandırmayı amaçlıyoruz.

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmiştir.

Ahşap Oyuncak Klasik Araba Ölçüleri:  11 cm x 5,5 cm x 5,5 cm ölçülerindedir.

Ahşap, doğal olarak anti bakteriyel bir malzeme olduğu için bakteriler ürün üzerinde uzun süre yaşayamazlar ve plastikte olduğu gibi çoğalamazlar. Oyuncağı yıkamanız gerektiğinde elma sirkesi veya nemli bez ile temizleyip daha sonra kurulamanız yeterlidir. Oyuncağın iyice kuruduğundan emin olunuz. Zarar görmemesi için oyuncağı su içerisinde uzun süre tutmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Ek Bilgiler

Boyutlar 11 × 5,5 × 5,5 cm

Müşteri Yorumları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Oyuncak Klasik Araba” için yorum yapan ilk kişi siz olun