Watch 7 45MM Akıllı Saat İncelemesi

Watch 7 45MM Performanslı mı?

Evet Akıllı Saatler içerisinde oldukça başarılı bir performansa sahip bir cihaz.

Watch 7 45MM Akıllı Saat, internet sitemizde hali hazırda satışa sunulan bir akıllı saat modeli, müşterilerimiz almadan önce olur da bir incelemesini okumak ister diye ürünü detaylı bir şekilde inceledikten sonra görüşlerimizi sizinle paylaşmaya karar verdik.

Öncelikle bahsetmek gerekir ki Watch 7 serisinin en estetik ve zarif saati, gerek kordon renkleri gerekse duruşu olarak kendini diğer modellerden çok kolay bir şekilde ayırıyor. Teknolojik olarak herhangi bir eksiği bulunmamasına rağmen görünüş anlamında oldukça iddialı.

Akıllı Saatimiz Weafit uygulaması ile hem Android’te hem de İOS cihazlarla uyumlu ve çok kolay bir şekilde entegrasyonunu yapabiliyorsunuz. Ana menüsü ve ayarlar kısmı oldukça akıcı. Watch 7 45MM Akıllı Saatimiz sade, zarif bazen de oldukça eğlenceli giriş ekranlarıyla sizi karşılıyor.

Saat İçerisindeki Özellikler

Watch 7 45MM Akıllı Saat İncelemesi Yazı Görseli

Watch 7 45MM Akıllı Saat İncelemesi

Saat içerisinde spor modu, sağlık izleme ve raporlama hizmetleri, sms ve whatsapp bildirimleri ve arama gibi pek çok diğer özelliği bulabilmek mümkün.

Orijinal Apple ve diğer Akıllı Saat üreticileri dahil sağlık izleme uygulamaların tam olarak doğru çalışmadığını belirtmekte, o yüzden bu konular üzerinde durulması taraftarı değiliz.

Watch 7 45MM Akıllı Saat İncelemesi Yazı Görseli 2

Watch 7 45MM Akıllı Saat İncelemesi

Fakat uyku izleme, spor uygulamaları, sosyal medya veya sms, whatsapp gibi uygulamalardan anlık olarak bildirim mesajını alabilirsiniz. Üzerindeki hoparlör telefondaki kişinin sesini duyabilmek adına oldukça başarılı bir iş çıkartıyor. Tabi aynı şekilde sizin sesiniz karşı tarafa oldukça başarılı bir şekilde ulaşıyor ve tabi ki seste herhangi bir bozulma vb. durumlar mevcut değil.

Satışa sunduğumuz Watch 7 45MM Akıllı Saat günlük, spor vb. aktiviteler için oldukça uygun bir saat. Rahatlıkla satın alıp kullanabilirsiniz, estetik ve zarif görünüşüyle dikkatleri üzerine çok kolay bir şekilde çekecektir.

Ürünü satın almak için: Watch 7 45MM

Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat

Fakat aklınıza yatmadıysa bir diğer ürünümüz olan Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat’e bakmanızı tavsiye ederiz, 8 serisinin en son modeli olan Watch 8 Ultra, 49MM ekran genişliği ile 7 serisinden oldukça farklı.

Son teknoloji ürünü olarak adlandırılan ürün oldukça performanslı bir çalışma mekaniğine sahip. Aynı zamanda daha geniş ekranı ile dokunmatik işlemleri daha rahat yapabilmenize olanak sağlıyor. Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat’i incelediğimiz yazıya göz atabilir ve ürünü satın almak isterseniz mağazamızda bulabilirsiniz.

Ürünü satın almak için: Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat

.

5/5 - (1 vote)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın