Zarif ve Estetik Kolyeler

Günlük kullanımda sıkça kolye, küpe, bileklik vb. ürünleri kullanırız, YouOne Şirket bünyesinde de müşterilerimizin isteği üzerine birkaç farklı modelin satışını sitemizde sunmaya başlamış durumdayız. Bu yazımızda sitemiz içerisinde satışa sunulan Göz Alıcı Takı ve Aksesuarlardan bahsedeceğiz.

Kutup Yıldızı Kolye

Kutup Yıldızı Kolye Ürün Görseli

Kutup Yıldızı Kolye

Sitemiz içerisinde pek çok takı mevcut fakat bunlardan bazıları oldukça estetik bir görünüme sahip. Örneğin Kutup Yıldızı Kolye, pek çok şirket bünyesinde farklı şekillerde satışa sunulan kolye oldukça özel ve güzel bir anlama sahiptir.

Sitemiz içerisindeki kolye görünümünü Kutuplardaki Gök Olaylarından esinlenilerek ortaya çıkarılmış bir üründür ve sitemiz içerisinde 925 Ayar Gümüş olarak satışa sunulmaktadır. Genellikle böyle ürünler hediye olarak sevgiliye alınmaktadır.

Şans Bilekliği

925 Ayar Gümüş Şans Bilekliği

925 Ayar Gümüş Şans Bilekliği

Bir diğer ürünümüz olan Şans Bilekliği ise yeni eşsiz ve nadide bir görünüşe ve anlama sahiptir. Hikayesi çok eskilere dayanan bu bilekliğin anlamını neredeyse herkes biliyordur. Sitemiz içerisinde yine Altın Kaplama olarak 925 Ayar Gümüş olarak satışa sunulmaktadır.

Kelebek İtalyan Gümüş Bileklik

Kelebek İtalyan Gümüş Bileklik

Kelebek İtalyan Gümüş Bileklik

Hakiki İtalyan tasarımı olan bir diğer bilekliğimiz ise Kelebek Bilekliğidir. 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan bu ürünümüzü taktığınız anda neden İtalyan diye vurgulamadığımızı anlayacaksınız.

Sitemiz içerisinde daha pek çok küpe, bileklik kolye vb. takı ürünleri mevcuttur. Buraya tıklayarak tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerde oldukça güzel indirim fırsatları ve sepette %15 indirimi kullanarak alışverişinizi çok daha ucuza kapatabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var, sitemiz içerisindeki tüm takı ürünleri 925 Ayar Gümüşten yapılmaktadır. Oldukça sağlam materyaller kullanılarak birleştirilen ürünler, Gümüş ustaları tarafından ustalıkla işlenerek satışa sunulmaktadır.

Ay Yıldızı Chooker Kolye

Ay Yıldız Chooker Kolye Ürün Görseli

Ay Yıldız Chooker Kolye 

Sözü bitirmeden sitemiz içerisindeki en nadide ürünlerden birisi hakkında da sizi bilgilendirmek isteriz. Ay Yıldızı Chooker Kolye, ay ve yıldız motiflerinden bir araya getirilen kolye takan kişi üzerinde mistik bir hava oluşturmaktadır. Görünüşünden de anlayacağınız üzere oldukça farklı bir tarza ve estetiğe sahip olduğunu söyleyebilmek mümkün.

2 Farklı renk seçeneği ile satışa sunulan kolyeyi Altın Kaplama ve Gümüş renk seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Yine 925 Ayar Gümüş’ten yapıldığını söylemekte fayda var.

Tüm takı ürünleri ve diğer fırsatlar için sitemizi takip etmeyi ve yeni indirim ve fırsatlardan haberdar olmak için instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

.

5/5 - (1 vote)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın