Watch 8 Ultra Performans Saati

Biraz büyük görünüşüyle farklı bir konsept oluşturan Watch 8 Ultra model saati inceledik. içinde oyun, ışık, hatta masaj bile var 🙂

İlk olarak kasaya bakalım. Kalın hatlarıyla zengin bir duruşu var. Sanırım bu erkeklerde daha güzel durur. Çünkü kadınların kolunda fazla büyük duracağını düşünüyorum.

dt8ultra 03

Lansman rengi olarak kordonda turuncu rengi tercih edilmiş. Kordon da hafif plastikten yapılmış. Elinize aldığınızda farklı olduğunu hissediyorsunuz. Kordon 49mm genişliğinde ve piyasada çokça yedek bulabilirsiniz.

Kasada alüminyum alaşımlı bir yapı var. saatin altında kalp atış ölçen sensör, kandaki oksijeni ölçen sensör, tansiyon, vücut sıcaklığını ölçen sensörler mevcut.

Kasanın sol kısmında bir buton var buradan sportif özellikleri açabiliyorsunuz. Koşu, yürüyüş, bisiklet gibi sportif faaliyetlerin kontrolü bu tuştan yapılıyor. Tuşun hemen yanında hoparlör var ses için. Hem sesli görüşme yapılıyor hem de müzik dinleyebiliyorsunuz.

Kasanın sağ tarafında kocaman bir çevirmeli buton bir de buton var. Çevirmeli buton ekran boşken görseli değiştiriyor, menü açıkken menüde ileri geri gidiliyor, tıklayınca da menüye giriş yapıyor. Bir nevi mouse gibi.

Gelelim beklentilerimize

Bir akıllı saatten ne bekliyoruz? Bunu önce bilmemiz gerekiyor. Benim düşüncem

  • Şık olmalı,
  • Pili uzun gitmeli
  • Konuşma olmalı,
  • Adım sayar olmalı,
  • Kalp atışını ölçmeli
  • Gelen mesajları göstermeli
  • Tabii ki saat olmalı 🙂

Bunların hepsi Watch8 Ultra’da mevcut. hatta daha fazlası da var. Yani binlerce TL verdiğiniz telefonlarla aynı özelliklere sahip.

Birkaç özellik sanki var denilsin diye konulmuş sanki, mesela tansiyon ölçme tam randımanlı değil, birkaç kez test ettim, biraz hatalı ölçüyor. Ama nabız ölçümü çok yakın değerler.

Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat

Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat

 

Telefonda birlikte gelen wearfit uygulamasını da telefonunuza yüklediğinizde senkronizasyon kuruluyor. Bazı model telefonlarda uğraşabiliyorsunuz ama bağlanıyor.

Youone olarak sattığımız ürünleri kendimiz test ediyoruz, beğenmediğimiz ürünleri burada paylaşmıyoruz ve satışını yapmıyoruz. Watch 8 Ultra saatin birçok farklı muadili mevcut. Biz birkaç tanesini test ettik, en iyi olanı sizinle paylaştık.

Watch 8 Ultra fiyat performans ürünü olarak alınabilecek ürün. Tavsiye ederiz.

Ürünü incelemek isterseniz: Watch 8 Ultra 49MM Akıllı Saat

 

.

5/5 - (1 vote)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın